Bu sitede sunulan çevrimiçi kullanım kılavuzlarına erişime ve bunların kullanımına ilişkin aşağıdaki koşulları okuyunuz. Çevrimiçi servis yayınlarının içeriğini kullanabilmek için, koşulları kabul etmeniz ve bunlara riayet etmeniz önemlidir. Eğer koşulları kabul edemiyorsanız, lütfen çevrimiçi servis yayınlarının içeriğini kullanmaktan kaçının.

LİSANS SÖZLEŞMESİ

Bu site, tüm Honda ürünleri için mevcut tüm servis yayınları bilgilerini içermez. Bazı kılavuzlar, kılavuzlardaki revizyonlar, yerel dillerinizdeki tercümeler ve ek belgeler, çevrimiçi olarak mevcut değildir.

Kullanım kılavuzuna ve mümkün olduğunda ürününüzle birlikte verilen etiket ve/veya kitapçıklardaki ek bilgilere başvurunuz. Bu belgeler kaybolursa, en yakın Honda servisinize başvurunuz.

Çevrimiçi servis yayınlarının içeriği, önceden bildirilmeksizin ürün tasarımındaki değişikliklere göre düzenlenebilir. Bu nedenle müşterinin, çevrimiçi servis yayınlarının içeriğini kullanmadan önce, çevrimiçi bilgiler ile ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzu arasında farklılıklar olabileceğinin bilincinde olması gerekmektedir.

Güvenlik Uyarıları

Çevrimiçi kılavuzlarda verilen güvenlik bilgileri, yasal koşulları ve kullanım kılavuzlarının oluşturulma zamanındaki Honda yaklaşımını temel almaktadır. Çevrimiçi içerikteki güvenlik bilgilerinin, en güncel güvenlik bilgileri olmama ihtimali de mevcuttur. Güvenlik bilgileriyle ilgili herhangi bir sorunuz olursa, en yakın Honda servisine danışınız.

Site İçeriği

Burada verilen çevrimiçi servis yayınları ve bilgiler, telif hakları uyarınca Honda’nın fikri mülkiyetindedir. Çevrimiçi servis yayınları ya da bunların herhangi bir kısmı, Honda’nın izni olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ya da dağıtılamaz. Ancak, ürünü kullanmanız için, çevrimiçi servis yayınları içeriğinin çıktısını alabilirsiniz. Çıktısı alınabilecek kopya sayısı, ürün başına bir kopya ile sınırlandırılmıştır.

Çevrimiçi kullanım kılavuzu içeriğinin, kullanıcının rahat etmesi için hazırlandığı unutulmamalıdır. Honda, çevrimiçi kullanım kılavuzu içeriğinin kullanımından ya da kullanılmamasından kaynaklanan kaza sonucu oluşan hasarlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Honda, garanti kayıt kartları gibi, ürünle birlikte verilen belgelere uygun olarak bir garanti sunmaktadır. Honda, çevrimiçi servis yayınları içeriğini temel alan, örneğin güvenlik gibi, hiçbir konuda garanti vermez.

Önceden bildirilmeksizin çevrimiçi servis yayınları sitesi kapanabilir ya da içeriği değişebilir.

Aramaya geri dön